gminazamosc.tv

Spowodował kolizje, poczym ukrył samochód i uciekł do domu

dodano: 13 wrzesnia 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

63-latek kierujący volkswagenem najpierw wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do kolizji z fordem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Chcąc uniknąć odpowiedzialności ukrył pojazd w garażu, a sam uciekł do domu myśląc, że nikt go tam nie znajdzie. Jak się okazało powodem ucieczki nie była tylko kolizja. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Rachanie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 63-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen chcąc skręcić w lewo na swoją posesję nie zauważył jadącego z przeciwka samochodu marki Ford. W konsekwencji doszło do zderzenia się z 28-latką z gm. Rachanie.

Jak się okazało, sprawca zdarzenia nie przejął się tym. Odjechał z miejsca kolizji, po czym ukrył samochód w garażu, a sam uciek do domu z myślą, że nikt go tam nie znajdzie. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia szybko ustalili, jaki był powód ucieczki. Okazało się, że kierowca volkswagena z gm. Rachanie ma w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz