gminazamosc.tv

Kino plenerowe na Rynku Wielkim

dodano: 14 sierpnia 2019

Filmowe Lato z Orange na kartę czyli plenerowe projekcje filmowe na Rynku Wielkim w Zamościu to jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznych „Spotkań z historią’. W repertuarze pojawią się przeboje, które zachwyciły widzów na całym świecie, z udziałem aktorów uwielbianych przez pokolenia. Kino plenerowe na Rynku Wielkim w Zamościu  już 14 sierpnia 2019 o godz. 21:00 oraz 15 i 16 sierpnia 2019 o godz. 22:00.

Na ekranie “Cudowny chłopak” z Julią Roberts, Owenem Wilsonem i niezwykłą dziecięcą kreacją Jacoba Tremblaya. To wzruszająca opowieść o chłopcu, który ze względu na swój wygląd był wykluczony ze szkolnego grona przyjaciół. W repertuarze pokazów plenerowych nie zabraknie wakacyjnej komedii “Najlepsze najgorsze wakacje” oraz  nominowanego do Oscara arcydzieła Wesa Andersona „Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom”.
Repertuar pokazów weekendowych został wyselekcjonowany we współpracy z kanałem filmowym Kino TV pod hasłem „Filmy twojego życia”. Wszystkie filmy łączy jedno: zostawiają widzów z dobrym samopoczuciem – tym przyjemnym przekonaniem, że warto doceniać każdy dzień i czerpać z życia to, co najlepsze: w zgodzie ze sobą i ludźmi wokół nas, inspirując się pięknymi historiami opowiedzianymi na ekranie.
Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny! Filmowe lato z Orange na kartę jest wydarzeniem towarzyszącym 7. ZFF "Spotkania z historią".
HARMONOGRAM PROJEKCJI:
14 sierpnia, środa, godz. 21:00, Zamość, Rynek Wielki: „Cudowny chłopak”
15 sierpnia, czwartek, godz. 22:00, Zamość, Rynek Wielki: „Najlepsze najgorsze wakacje”
16 sierpnia, piątek, godz. 22:00, Zamość, Rynek Wielki: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz