gminazamosc.tv

Po dachowaniu trafił do aresztu

dodano: 13 sierpnia 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Wczoraj po godzinie 17:00 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu. Na miejscu zastali 38-latkę i jej 24-letniego kolegę. Obydwoje byli nietrzeźwi i nie przyznawali się do kierowania. Noc spędzili w policyjnym areszcie, a samochód trafił na parking strzeżony.

Wczoraj po godzinie 17:00 krasnostawscy Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Krasnymstawie przy ul. Bojarskiego. Po dojechaniu na miejsce zastali samochód marki Renault, który miał uszkodzenia świadczące o dachowaniu. Tablice rejestracyjne pojazdu były zdemontowane i ukryte w bagażniku, dodatkowo zawinięte w ubrania. Na miejscu znajdowała się 38-latka i jej 24-letni kolega – obydwoje z Krasnegostawu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu u kobiety i ponad 0,7 promila u mężczyzny. Początkowo twierdzili, że samochodem jechał znajomy kobiety, lecz nie potrafili podać jego danych, poza imieniem. Później zmieniali wersje co do tego, kto kierował pojazdem.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz