gminazamosc.tv

Katyń – zachować w pamięci

dodano: 16 kwietnia 2019

24 kwietnia 2019 roku, o godz. 10.00 w Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego (ul. Kamienna 20 w Zamościu) odbędzie się spotkanie z Markiem Splewińskim, prezesem Stowarzyszenia Zamojska Rodzina Katyńska.

W bieżącym roku mija 79. rocznica tragicznych wydarzeń spowodowanych sowieckim totalitaryzmem, w wyniku których śmierć poniosło ponad dwadzieścia tysięcy oficerów polskich. Spotkanie będzie okazją do dyskusji, a przede wszystkim formą podtrzymywania pamięci o pokoleniu, którego los naznaczony został piętnem okrucieństwa.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Wstęp wolny.

 

Karolina Fidler-Niemczuk

Dział Rozwoju, Analiz i Działalności Wydawniczej

Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz