gminazamosc.tv

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” zaprasza na walentynkowy weekend

dodano: 12 lutego 2019

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa od 14 do 17 lutego 2019.

W repertuarze: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Planeta Singli 3, Green Book, Alita: Battle Angel, Walc w alejkach. Ruszyła przedsprzedaż biletów!
MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 to trzecia część kultowej serii, na którą fani czekali niemal 30 lat. PLANETA SINGLI 3 - twórcy filmu zapowiadają, że będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście! GREEN BOOK to obsypana nagrodami historia nieprawdopodobnej przyjaźni, wielki zwycięzca Złotych Globów i zdobywca 5 nominacji do Oscara! ALITA: BATTLE ANGEL - wizjonerscy twórcy James Cameron („Avatar”) i Robert Rodriguez („Sin City: Miasto grzechu”) przedstawiają spektakularny film fantastyczno-przygodowy o poznawaniu prawdy o sobie samym, odkrywaniu wewnętrznej siły i potędze nadziei. A w repertuarze studyjnym WALC W ALEJKACH - słodko-gorzka historia miłości, samotności i przyjaźni rozgrywająca się w alejkach supermarketu.
Bilety: 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 10 zł (ulgowe), 12 zł (normalne)

 

 

 

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 11:32, 13 lutego 2019 przez: gniot

Kogel Mogel to najsłabszy film jaki widziałam! Zacytuj