gminazamosc.tv

Uciekając skradzionym samochodem próbował rozjechać policjanta

dodano: 07 grudnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Nawet do 10 lat więzienia może grozić 20-latkowi z gminy Żółkiewka. Mężczyzna najpierw ukradł z parkingu renault, a potem uciekał przed policjantami i próbował rozjechać jednego z nich. Dodatkowo w jego mieszkaniu mundurowi ujawnili narkotyki. Wczoraj 20-latek usłyszał zarzut kradzieży, czynnej napaści na funkcjonariusza oraz posiadania środków odurzających.

W poniedziałek mieszkaniec Zamościa poinformował dyżurnego zamojskiej komendy o kradzieży jego samochodu marki Renault. Pojazd został skradziony z parkingu przy sklepie w m. Złojec. Zgłaszający wyjaśnił ponadto, że w samochodzie były kluczyki oraz dokumenty pojazdu a mężczyzna, który dokonał kradzieży odjechał w kierunku Nielisza. Wartość pojazdu właściciel wycenił na kwotę ok. 3 000 zł.
O zgłoszeniu natychmiast dowiedzieli się policjanci, którzy na drogach rozpoczęli intensywne kontrole. W Nieliszu zauważyli skradziony pojazd. Kiedy kierujący zobaczył mundurowych, nagle przyspieszył jadąc bezpośrednio na próbującego go skontrolować policjanta. Na szczęście mundurowy w ostatniej chwili odskoczył unikając zderzenia z samochodem.

Pracujący nad sprawą policjanci już następnego dnia ustalili osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży. 20-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Na terenie zajmowanej przez niego posesji w garażu policjanci odnaleźli również skradziony samochód. Ponadto w czasie przeszukania w domu 20-latka znaleźli również marihuanę.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz