gminazamosc.tv

Zróbcie z nami kiermasz!

dodano: 05 grudnia 2018, źródło: www.lubelskie.pl

Producentom tradycyjnych i ekologicznych przysmaków z naszego regionu przypominamy, że jeszcze można zgłaszać chęć uczestnictwa w wyjątkowym Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się w dwóch turach – 9 i 23 grudnia 2018 roku, po raz pierwszy na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego SA w Elizówce koło Lublina.

Premierową edycję kiermaszu w Elizówce Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje wspólnie z oddziałem regionalnym Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Lublinie oraz Lubelskim Rynkiem Hurtowym SA w Elizówce.
Wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom zapewniamy bezpłatnie:
* miejsca wystawowe w wyposażonej w węzeł sanitarny ogrzewanej hali numer D,
* miejsca parkingowe,
* możliwość skorzystania ze stołów (2×0,5 m) i ławek – jeśli wystawca nie będzie miał własnego stoiska promocyjnego,
* możliwość skorzystania z przyłączy elektrycznych (kuchenki elektryczne i inne urządzenia, a także przedłużacze należy zabezpieczyć we własnym zakresie).
Wystawcy ponoszą jedynie koszt ogrzewania oraz zużycia energii elektrycznej w dniu odbywania się kiermaszu w kwocie 30 złotych na rzecz Lubelskiego Rynku Hurtowego SA w Elizówce.
Dlaczego warto być z nami 9 i 23 grudnia w Elizówce? Ponieważ:
* planujemy zaoferować odwiedzającym nie tylko możliwość zakupów produktów najwyższej jakości, ale i tematyczne atrakcje, w tym degustacje i konkursy dla dzieci;
* lubelski kiermasz bożonarodzeniowy odbywać się będzie pod patronatem mediów regionalnych i będzie reklamowany w lokalnej prasie, radiu i telewizji;
* rynek jest odwiedzany w każdą niedzielę przez około pięć tysięcy osób.
 Kiermasz będzie otwarty dla odwiedzających w godzinach od 8.00 do 14.00.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz