gminazamosc.tv

Egzamin zakończony na ogrodzeniu

dodano: 09 listopada 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

18-latek w czasie zdawania egzaminu na prawo jazdy zmieniając kierunek jazdy uderzył w ogrodzenie posesji. Na szczęście nie odniósł obrażeń, jednak siedzący obok egzaminator wymagał dalszych badań w warunkach szpitalnych. Prawdopodobnie przyczyną kolizji była nadmierna prędkość oraz technika jazdy niedostosowana do posiadanych umiejętności.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Zamościu przy ul. Olchowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie egzaminu na prawo jazdy kierujący samochodem marki Suzuki skręcając w ul. Lazurową uderzył w ogrodzenie posesji. Za kierownicą suzuki siedział 18-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, który zdawał w tym czasie egzamin praktyczny na prawo jady. Obok na miejscu pasażera siedział egzaminator. Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości i techniki jazdy do posiadanych umiejętności w czasie zmiany kierunku jazdy.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz