gminazamosc.tv

Odśpiewano Hymn Polski

dodano: 08 listopada 2018

8 listopada podczas zmiany służby na placu wewnętrznym Komendy Miejskiej PSP w Zamościu w obecności Dyrekcji oraz uczniów Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu, z okazji obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości  odśpiewano Hymn Polski.

Uroczystą zbiórkę poprzedziło złożenie meldunku st. bryg. Jackowi Sobczyńskiemu komendantowi miejskiemu PSP, przez bryg. Andrzeja Knapa dowódcę JRG Zamość. Inicjatorem przedsięwzięcia było Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu.Oficer Prasowy
Komendy Miejskiej PSP 
w Zamościu
mł. bryg. Andrzej Szozda

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz