gminazamosc.tv

Sezon na farmaceutyki

dodano: 08 listopada 2018

Kolejny duży przemyt farmaceutyków udaremnili funkcjonariusze KAS na przejściu granicznym w Hrebennem.

6 listopada br. podczas kontroli autokaru marki EOS przekraczającego granicę w Hrebennem w bagażu podręcznym jednego z podróżnych funkcjonariusze ujawnili 120 opakowań po 100 tabletek środków farmaceutycznych o nazwie „Golden Seahorse”.  
Do próby przemytu przyznał się 47-letni obywatel Polski. Mężczyzna wyjaśnił, że leki zakupił w aptece we Lwowie na własne potrzeby i nie miał świadomości ograniczeń w przywozie środków farmaceutycznych.
Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że leki należą do produktów często podrabianych, a przyjmowanie środków nieznanego składu i pochodzenia może grozić utratą zdrowia, a nawet życia.

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz