gminazamosc.tv

Wydarzenia towarzyszące wystawie "Emancypantki i Patriotki - wizerunki walczących Polek w XIX i XX wieku" w październiku

dodano: 10 października 2018

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał serdecznie zaprasza na zbliżające się wydarzenia przygotowane w ramach wystawy "Emancypantki i Patriotki - wizerunki walczących Polek w XIX i XX wieku"

* 11.10.2018 r. godz. 12.30 wykład "Kobiety w walce zbrojnej o wolną Polskę w początkach XX wieku". Wykład dotyczy działalności kobiet zrzeszonych w organizacji bojowej PPS. Spotkanie poprowadzi Andrzej Maziarz - adiunkt w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.
* 16.10.2018 r. godz. 14.00 - zwiedzanie wystawy "Emancypantki i Patriotki - wizerunki walczących Polek w XIX i XX wieku" opatrzone komentarzem autorów.
* 20.10.2018 r. godz. 11.00 - zapraszamy na warsztaty dla dzieci z tworzenia biżuterii, towarzyszące wystawie "Emancypantki i Patriotki - wizerunki walczących Polek XIX i XX wieku". Warsztaty poprowadzi Anna Mucha - rekonstruktor dawnej biżuterii. Wstęp bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zapisy na warsztaty prowadzone będą od 8 do 19 października 2018 r. Pod numerem telefonu:
606 845 759
Wszystkie wydarzenia odbywają się w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał, ul. Zamkowa 2.
Wstęp bezpłatnyProjekt oraz wystawa realizowana jest w ramach programu Patriotyzm Jutra i została dofinansowany ze środków Muzeum Historii PolskiKinga Kołodziejczyk
MUZEUM FORTYFIKACJI I BRONI ARSENAŁ
ODDZIAŁ MUZEUM ZAMOJSKIEGO
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz