gminazamosc.tv

Odpowie za znęcanie się nad psem

dodano: 10 sierpnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Trzeszczany, który odpowie za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna strzelał wielokrotnie z wiatrówki do bezbronnego zwierzęcia. Pies znajduje się obecnie pod opieką lekarza weterynarii i do chwili obecnej nie chodzi. 35-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali 35-latka, który znęcał się nad psem ze szczególnym okrucieństwem, strzelając do niego wielokrotnie z wiatrówki.
Pies został odnaleziony na terenie gminy Trzeszczany z urazem tylnej łapy. Po wykonaniu zdjęć rentgenowskich przez lekarza weterynarii okazało się, że w ciele zwierzęcia znajduje się około 15 śrutów. Pies przeszedł operację usunięcia śrutu znajdującego się w pobliżu kręgosłupa. Jego stan realnie zagraża życiu. Obecnie znajduje się pod opieką lekarza weterynarii i do chwili obecnej nie chodzi.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz