gminazamosc.tv

Poszukiwani-zatrzymani

dodano: 09 sierpnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Kryminalni z komendy wojewódzkiej zatrzymali wczoraj 20-latka poszukiwanego listem gończym. W 2016 roku spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć 42-letniego mężczyzny. Po wyroku ukrywał się przed Policją a podczas próby zatrzymania próbował uciekać. Ucieczka z mieszkania przez okno nie była jednak dobrym pomysłem bo i tam czekali na niego policjanci z zespołu poszukiwań KWP w Lublinie.

20-latek został skazany za przestępstwo, którego dopuścił się pod koniec września 2016 roku na lubelskich Tatarach. Na klatce schodowej jednego z bloków zaatakował znanego mu 42-latka. Pobity mężczyzna wrócił do domu jednak następnego dnia trafił do szpitala z powodu doznanych obrażeń. Pomimo pomocy lekarzy 42-latek zmarł. Po niespełna roku, 20-latek został skazany ale nie zamierzał stawić się do odbycia kary.
Poszukiwaniami młodego przestępcy zajęli się kryminalni z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób KWP w Lublinie. Ustalili, że najprawdopodobniej ukrywa się u swojej znajomej w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Obserwacja mieszkania potwierdziła ich przypuszczenia. Wczoraj rano weszli do budynku. 20-latek usiłował uciec przez okno jednak tam również czekali kryminalni. Jeszcze wczoraj został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Lublinie.
To kolejny przestępca zatrzymany w ostatnim czasie przez policjantów z KWP w Lublinie. Kilka dni temu kryminalni zatrzymali 40-letniego Tomasza G. skazanego na 12 lat więzienia za zabójstwo. Mężczyzna już był w areszcie jednak po wyjściu na przepustkę nie powrócił do celi. Przestępstwa dopuścił się w 2006 roku.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz