Carnaval Sztukmistrzów 2018
dodano: 19.07.2018PROGRAM CARNAVALU SZTUKMISTRZÓW 2018 26-29 lipca Lublin.
I Dzień - Czwartek, 26 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
12:00 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 17:00 Marcin Ex Styczyński „Flightless Pole”, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński „Flightless Pole”, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Les Têtes d'Affiche “Cirque s'lex 'n sueur”, Plac Litewski
19:00 - 20:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac Rybny
19:00 - 20:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
20:00 - 21:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
20:00 - 21:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac Rybny
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
MUZYKA NA ULICY
20:00 - 21:00 Light Chili "The Canale's Show", Plac po Farze
21:30 - 22:00 The Hypnotunez, Plac po Farze
SPEKTAKLE SCENICZNE
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - “Just wait and see - topical circus”, Dziedziniec Zamku Lubelskiego
KLUB FESTIWALOWY – Bar Żongler
22:30 - 23:30 Light Chili, Błonia pod Zamkiem
II Dzień - Piątek, 27 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
ATRAKCJE
16:00 - 19:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 17:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
17:00 - 18:00 Herosan show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 La Main S'Affaire “All Right !”, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Sven from Sweden, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac Rybny
17:00 - 18:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18.00 - 21.00 UHF Airlines Contest, zawody trickline na wysokiej taśmie, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński „Flightless Pole”, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
18:00 - 19:00 Magic Mark show, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
19:00 - 20:00 Herosan show, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Les Têtes d'Affiche “Cirque s'lex 'n sueur”, Plac Litewski
19:00 - 20:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac Rybny
19:00 - 20:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:00 - 21:00 Marcin Ex Styczyński „Flightless Pole”, Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Sven from Sweden, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
20:00 - 21:00 Magic Mark show, Plac Rybny
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:15 - 21:15 Cirque Inextremiste “EXIT”, Plac Zamkowy
SPEKTAKLE SCENICZNE
18:00 - 19:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
19:00 - 20:00 Pokaz Specjalny studentów i absolwentów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej “Caffe Frescatti”, Plac po Farze
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - “Just wait and see - topical circus”, Dziedziniec Zamku Lubelskiego
MUZYKA NA ULICY
20:30 - 21:30 The Hypnotunez, Plac po Farze
21:30 - 22:30 Light Chili "The Canale's Show", Plac po Farze
KLUB FESTIWALOWY - Bar Żongler
22:30 - 23:30 The Hypnotunez, Błonia pod Zamkiem
III Dzień - Sobota, 28 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska
ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
14:00 - 15:00 Kolektyw LŁ “Spektrum”, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Kolektyw LŁ “Spektrum”, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 15:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 La Main S'Affaire “All Right”, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac Rybny
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
17:00 - 18:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Sven from Sweden, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Les Têtes d'Affiche “Cirque s'lex 'n sueur”, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński “Flightless Pole”, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
19:30 - 20:30 Sven from Sweden, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 19:45 Sisus Sirkus "Mosh Split", Plac Litewski
19:00 - 20:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
19:00 - 20:00 Magic Mark show, Plac Rybny
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
19:00 - 20:00 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Tarasy Zamkowe
19:00 - 20:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
20:00 - 21:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac Rybny
20:00 - 21:00 Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN” i Przyjaciele – „Powrót Sztukmistrza”, boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
20:00 - 21:00 Marcin Ex Styczyński “Flightless Pole”, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:15 - 21:15 Cirque Inextremiste “EXIT”, Plac Zamkowy
20:20 - 21:20 Człowiek Siano “Magia w rytmie hip-hopu”, Plac przed Centrum Kultury
21:30 - 21:50 Silk Sisters “Interstellar”, Plac po Farze
WARSZTATY
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe, Tarasy Zamkowe
SPEKTAKLE SCENICZNE
18:00 - 19:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - “Just wait and see - topical circus”, Dziedziniec Zamku Lubelskiego
MUZYKA
20:00 - 21:00 Los Kamer, Plac po Farze
21:30 - 22:30 Karolina Czarnecka „One Woman Musical Solarium 2.0”, Plac przy Trybunale
22:30 - 23:30 OOZ BAND "Oozieme act", Plac po Farze
KLUB FESTIWALOWY – Bar Żongler
22:30 - 01:00 Los Kamer / OOZ BAND, Klub Festiwalowy (Błonia)
IV Dzień - Niedziela, 29 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
9:30 - 20:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska
ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
14:00 - 15:00 Kolektyw LŁ “Spektrum” wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Kolektyw LŁ “Spektrum” wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Kolektyw LŁ “Spektrum” wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 15:00 Magic Mark show, Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
16:00 - 17:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
16:00 – 17:00 MC Fire, Plac Rybny
16:00 - 17:00 Marcin Ex Styczyński “Flightless Pole”, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
16:00 - 17:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Les Têtes d'Affiche “Cirque s'lex 'n sueur”, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Herosan show, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
17:00 - 18:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
17:00 - 18:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
18:00 - 19:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 18:45 Sisus Sirkus "Mosh Split", Plac Litewski
18:00 - 19:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 MC Fire, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński “Flightless Pole”, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
18:00 - 19:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Piky Potus “The Unbalanced Hat”, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
19:00 - 20:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
19:00 - 20:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Herosan show, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
19:00 - 20:00 Magic Mark show, Tarasy Zamkowe
20:00 - 20:20 Silk Sisters “Interstellar”, Plac po Farze
WARSZTATY
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe, Tarasy Zamkowe
SPEKTAKLE SCENICZNE
18:00 - 19:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
MUZYKA NA ULICY
19:00 - 20:00 Los Kamer, Plac po Farze
20:45 - 21:45 OOZ BAND "Oozieme act", Plac po Farze
21:30 - 22:30 Karolina Czarnecka „One Woman Musical Solarium 2.0”, Plac przed Trybunałem
KLUB FESTIWALOWY – Bar Żongler
21:00 - 01:00 JAM session (OOZ BAND/Los Kamer) Klub festiwalowy “Bar Żongler”, Klub Festiwalowy (Błonia)
Organizatorzy wydarzenia
Warsztaty Kultury i Urząd Miasta Lublin
Ewa Dados Jabłońska
Aktualności
więcej- Uwaga! Przestępcy podszywają się pod funkcjonariuszy Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości
- Wypadek na DK 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej
- Dołhobyczów. Nielegalne pestycydy w tirze
- Poszukiwany, pijany i na zakazie „wpadł” przez niezapięte pasy
- Straż Graniczna, KAS i Policja rozbiły kolejną tytoniową grupę przestępczą
- "Koncert wiosenny" Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"
- Uwaga na nierzetelnych wykonawców
- Kolekcja „Dziedziczenie pamięci” w Bibliotece Cyfrowej Książnicy Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- 22 cudzoziemców będzie musiało wyjechać z Polski (3)
- Sygnalizacja świetlna Peowiaków - Przemysłowa (4)
- Sylwester na Rynku Wielkim w Zamościu 2023/24! (2)
- Utracony w Hiszpanii, zaparkowany w Rzeszowie (1)
- Mając ponad 3,5 promila najechał na tył jadącego przed nim auta (1)
- Policyjny videorejestrator przerwał brawurową jazdę VW i BMW (1)
- Wyprzedzała na zakręcie - cudem uniknęła "czołówki" (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
- Apel Rady Miasta Zamość do Prezydenta Miasta Zamość (21)
Inne informacje
Przegląd Filmów Oscarowych
dodano: 22.03.2024„Przesilenie zimowe” oraz „Anatomia upadku” w ramach Przeglądu Filmów Oscarowych w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Na wydarzenie zamojskie kino zaprasza w dniach 3-4 kwietnia 2024. Projekcja filmu „Przesilenie zimowe” odbędzie się 3 kwietnia 2024 o godz. 19:00, „Anatomia upadku” na ekranie 4 kwietnia 2024, godz. 19:00.
Zobacz materiał128 km/h w obszarze zabudowanym
dodano: 22.03.2024Policjanci z krasnostawskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego Porsche, który najwidoczniej pomylił drogę w m. Bończa z torem wyścigowym. 62-latek jechał w obszarze zabudowanym z prędkością aż 128 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Ponadto otrzymał mandat w wysokości 2500 zł oraz 15 punktów. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę.
Zobacz materiałWypadek na DK 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej
dodano: 28.03.2024Do wypadku doszło na DK 17 podczas skręcania 45-letniego kierującego Volkswagenem w drogę leśną. Jadąca za nim 18-letnia kierująca Toyotą przekonana o zamiarze jego skrętu w lewo, podjęła manewr wyprzedzania go z prawej strony, w którą ostatecznie skręcił Volkswagen. Kierujący tymi pojazdami trafili do szpitala, byli trzeźwi. Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Zobacz materiałZałożenia planowanych zmian w składce zdrowotnej przedsiębiorców
dodano: 22.03.2024• Od 1 stycznia 2025 r. zmienią się zasady obliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne przez przedsiębiorców. • Na zmianach zyska 93% wszystkich przedsiębiorców PIT. • Wszyscy drobni przedsiębiorcy – w zakresie składki na ubezpieczenie zdrowotne – będą mieli równe warunki prowadzenia działalności gospodarczej. • Dzięki zmniejszeniu obowiązków rozliczeniowych system obliczania składek będzie bardziej przejrzysty. • Zlikwidowany zostanie absurd płacenia składki zdrowotnej od zbycia środków trwałych.
Zobacz materiał