gminazamosc.tv

Nietrzeźwy zasnął za kierownicą

dodano: 13 lipca 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 38-latek, który zasnął za kierownicą seata. Jak się okazało, wcześniej pokłócił się z żoną i odjechał samochodem. Resztę nocy spędził w izbie wytrzeźwień.

Dziś kilka minut po północy krasnostawscy policjanci pojechali do jednej z miejscowości w gminie Rudnik na interwencję dotyczącą awanturującego się nietrzeźwego męża. Dojeżdżając na miejsce funkcjonariusze zauważyli fragmenty przedniego zderzaka pojazdu. Pod wskazanym adresem zgłaszająca oświadczyła, iż chwilę wcześniej jej nietrzeźwy mąż wszczął awanturę. Po chwili wyszedł z domu trzaskając drzwiami i odjechał samochodem.
Podczas podjętej penetracji terenu, policjanci zauważyli opisany pojazd, który nie posiadał przedniego zderzaka. Za kierownicą seata siedział i spał 38-letni mąż  zgłaszającej. Po przebudzeniu go policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, iż ma on 1,9 promila alkoholu w organizmie. Resztę nocy spędził w izbie wytrzeźwień.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz