gminazamosc.tv

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w Zamościu

dodano: 17 maja 2018

Instruktorzy Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu w dniach 11 – 13 maja 2018 r. w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo – Stara Wieś brali udział w Międzynarodowym Seminarium Tradycyjnego Karate-do, które prowadził sensei Eduardo Salas (9 Dan) z Peru, uczeń senseia Hidetaka Nishiyamy oraz prekursorem karate tradycyjnego w Ameryce Łacińskiej.

Seminarium odbyło się w ramach obchodów Roku Dziedzictwa Senseia Hidetaka Nishiyamy obchodzonego przez wszystkie kraje członkowskie Światowej Federacji Tradycyjnego Karate-do (WTKF).
 

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz