gminazamosc.tv

Zatrzymany 40-latek który uciekł z miejsca zdarzenia

dodano: 16 kwietnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Parczewscy mundurowi zatrzymali 40-latka, który w sobotę w miejscowości Kolano (gmina Jabłoń) kierując ciągnikiem rolniczym zajechał drogę jadącemu z przeciwka motocykliście. Później zamiast udzielić pomocy poszkodowanemu, uciekł z miejsca zdarzenia. 23 – cyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Zatrzymany 40-latek trafił do policyjnej celi.

O tym wypadku pisaliśmy wczoraj. W sobotę wieczorem w miejscowości Kolano kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając na teren jednej z posesji wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka motocykliście. 23 – latek, który jechał jednośladem zdążył jeszcze „położyć” swój pojazd, jednak nie uniknął zderzenia. Siła uderzenia rozerwała motocykl na części, po czym stanął on w płomieniach.
Kierowca ciągnika natomiast, nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Jabłoń z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz