gminazamosc.tv

II edycja konkursu plastycznego pt. „NIE WYPALAJ TRAW”

dodano: 28 marca 2018

Informuję, że Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie, z 1 kwietnia br., ogłasza uruchomienie II edycji konkursu plastycznego pt. „NIE WYPALAJ TRAW”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego.

Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej – opowieści rysunkowej, przez zespół 3 osobowy (z jednej klasy) składającej się z trzech części a dotyczącej problematyki wypalania suchych traw. Konkurs przebiega w dwóch etapach: powiatowym oraz wojewódzkim. Prace plastyczne należy składać/przesyłać w terminie do 20 kwietnia br., na adres KM PSP w Zamościu 
ul. J. Kilińskiego 62, 22-400 Zamość.
W konkursie są przewidziane atrakcyjne nagrody. Na szczeblu powiatowym: czujki tlenku węgla, dymu oraz gazów wybuchowych. Na szczeblu wojewódzkim: laptop dla każdego uczestnika zespołu oraz rzutnik multimedialny dla szkoły.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

 
Oficer Prasowy
Komendy Miejskiej PSP 
 w Zamościu
mł. bryg. Andrzej Szozda

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 09:01, 21 kwietnia 2018 przez: Bułka77

Witam, Kiedy jest rozstrzygnięcie etapu powiatowego ? Zacytuj