gminazamosc.tv

Twórcze inicjatywy w Pokoleniówce

dodano: 14 marca 2018, źródło: gminazamosc.pl

Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, zakończyło realizację grantu pt.” Pokoleniówka – Centrum Inicjatyw Lokalnych”. Prace remontowe będące przedmiotem dofinansowania w ramach grantu trwały do stycznia br. i obejmowały min.: prace zewnętrzne i wewnętrzne w tym : wykonanie pokrycia dachowego, wykonanie ocieplenia ścian budynku, naprawa tynków, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, malowanie ścian, położenie płytek terakotowych, wykonanie instalacji elektrycznej i sanitarnej itp.

Realizacja grantu jest elementem projektu grantowego pt” Wzmocnienie kapitału społecznego obszaru LGD poprzez remont i modernizację obiektów infrastruktury społecznej” prowadzony przez LGD „ Nasze Roztocze”.
W związku z zakończeniem prac remontowych budynku w nowo powstałym miejscu zaplanowano cztery spotkania integracyjne skierowane do mieszkańców obszaru LGD.
Wiosna w ogrodzie – warsztaty w ramach projektowania ogrodów
15.03.2018 r. (czwartek) godz 10.00 – 12.00.
Miejsce spotkań: Pokoleniówka – Centrum Inicjatyw Lokalnych, Jatutów 119.
W programie: prezentacja multimedialna, profesjonalne doradztwo w zakresie podstaw projektowania, usytuowania ogrodu, dostosowania roślinności do warunków klimatycznych i rodzaju gleby, ustalenia sposobu użytkowania przedogródka, prezentacja tradycyjnych roślin i materiałów stosowanych w tradycyjnych ogrodach itp.
Kobiece metamorfozy – konsultacje dotyczące sztuki makijażu prowadzone przez profesjonalny zespół kosmetyczny.
16.03.2018 r. (piątek) godz. 10.00 – 12.00.
Foamiran – róża – warsztaty rękodzieła
19.03.2018 r. ( poniedziałek) godz.10.00- 12.00.
W programie: Kreatywne warsztaty wykorzystania pianki foamiran do tworzenia finezyjnych kwiatów.
Kalejdoskop plastyczny – twórcze warsztaty psychologiczno-plastyczne
21.03.2018 r. ( środa) godz. 10.00- 12.00
W programie: interpretacja rysunków wykonanych przez uczestników warsztatów.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz