gminazamosc.tv

Program „Niepodległa”. Włącz się w świętowanie

dodano: 16 lutego 2018, źródło: www.lublin.uw.gov.pl

Masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację? Przyjdź w środę, 21 lutego, na spotkanie informacyjne w Muzeum Lubelskim, gdzie dowiesz się o zasadach składania wniosków w ramach programu „Niepodległa” i o tym jak uniknąć błędów, otrzymasz garść inspiracji o lokalnych i ogólnopolskich projektach dotyczących niepodległości, a także dowiesz się jak efektywnie zaplanować i przeprowadzić projekt.

Szczegółowe informacje o  zapisach, agendzie i prowadzących znajdziesz na stronie organizatora – Muzeum Lubelskiego – w linku poniżej
http://www.muzeumlubelskie.pl/Aktualnosci/Niepodlegla1918_wlacz_sie_w_sw...
Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu weź udział w webinarium, które odbędzie się 19 lutego br. (poniedziałek), w godz. 11-12.30.  To seminarium online, prowadzone i realizowane za pomocą Internetu. Dzięki webinarium możesz obejrzeć i posłuchać prezentacji dotyczącej programu dotacyjnego i zadawać pytania za pomocą czatu.
Webinarium skierowane jest do przedstawicieli samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz do wszystkich osób, które chcą włączyć się w świętowanie.Prowadzącą jest Agnieszka Gajc, koordynatorka programu dotacyjnego „Niepodległa”.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 15:32, 16 lutego 2018 przez: do koordynatorki

Czyli to jest składanie wniosków do wniosku złożonego przez Muzeum Lubelskie? Zacytuj