gminazamosc.tv

Wojewoda lubelski organizuje Kongres Organizacji Pozarządowych

dodano: 15 lutego 2018, źródło: www.lublin.uw.gov.pl

6 kwietnia 2018 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej 4 w Lublinie odbędzie się Kongres Organizacji Pozarządowych organizowany przez wojewodę lubelskiego Przemysława Czarnka. Takie same spotkania zaplanowano również w Białej Podlaskiej (19 kwietnia), Chełmie (17 kwietnia) i Zamościu (18 kwietnia).

– W trakcie tego wydarzenia nagrodzone zostaną organizacje, które przez swoje działania aktywizują  i integrują środowisko lokalne, kształtują zasady współżycia społecznego oraz poprawiają jakość życia społeczności lokalnej. Celem kongresu jest również wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych i identyfikacja oraz promocja dobrych praktyk – mówi Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski.
W trakcie kongresu odbywać się będą równolegle Targi NGO pod hasłem „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”,  w których organizacje pozarządowe z woj. lubelskiego będą mogły prezentować swoją ofertę oraz promować usługi i wyroby. – W trakcie wydarzenia gościć będziemy Sekretarzy Stanu i ekspertów z dziedziny finansowania organizacji pozarządowych oraz zmian w prawie dotyczących NGO – dodaje wojewoda Czarnek.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz