gminazamosc.tv

Misja gospodarcza do Rosji

dodano: 15 lutego 2018, źródło: invest.lubelskie.pl

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Izbą Handlowo-Przemysłową Federacji Rosyjskiej oraz Izbą Handlowo-Przemysłową Republiki Tatarstanu zaprasza do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Rosji, która odbędzie się w połowie kwietnia 2018 roku.

Program misji przewiduje organizację forów biznesu i indywidualnych spotkań B2B w dwóch znaczących ośrodkach gospodarczych: Moskwie i Kazaniu (stolicy Tatarstanu), a także wizytę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Alabuga.
O KIERUNKU MISJI
Moskwa – stolica Rosji, zamieszkiwana jest przez ponad 12 mln osób. Jest ona największym i najbardziej dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym kraju, wytwarzającym około 15% PKB kraju. Do Moskwy trafia ok. 50% polskiego eksportu do Rosji. Ze względu na swoje znaczenie Moskwa jest jednym z dwóch rosyjskich miast o znaczeniu federalnym. Głównymi gałęziami gospodarki miasta są przemysł chemiczny, metalurgiczny, spożywczy, tekstylny, meblarski, energetyczny i IT.
Kazań – stolica Tatarstanu, republiki w składzie Federacji Rosyjskiej zaliczającej się do najbardziej rozwiniętych gospodarczo obszarów kraju. Tatarstan jest drugim najbardziej uprzemysłowionym podmiotem FR. Dominującą gałęzią lokalnej gospodarki jest przemysł petrochemiczny, maszynowy i spożywczy. W czasach radzieckich miasto był liderem w produkcji uzbrojenia. Obecnie inwestuje się w zaawansowane technologie. W Kazaniu mieści się największy w Rosji i jeden z największych w Europie Wschodniej parków technologii IT.
RAMOWY PROGRAM WYDARZENIA
Pobyt w Moskwie:
* Rosyjsko-Polskie Forum Biznesu
* Spotkanie z rosyjskimi przedsiębiorcami i spotkania B2B
* Wizyta w polskiej placówce dyplomatycznej
Pobyt w Kazaniu:
* Tatarsko-Polskie Forum Biznesu
* Spotkanie z rosyjskimi przedsiębiorcami i spotkania B2B
* Wizyta w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Alabuga
KOSZT MISJI OBEJMUJE
* organizację misji oraz opiekę organizacyjną przedstawiciela KIG podczas misji
* przelot na trasie Warszawa-Moskwa- Kazań-Moskwa-Warszawa
* transport z i na lotniska w Moskwie i Kazaniu
* transport do i z hotelu oraz transporty lokalne związane z miejscami docelowymi misji
* rezerwację dla grupy w hotelach w Moskwie i Kazaniu (płatne ma miejscu przez uczestnika)
* realizację procedury wizowej
* ubezpieczenie
* przygotowanie materiałów promocyjno-informacyjnych o uczestnikach misji dla lokalnych partnerów i rozmówców biznesowych
* program towarzyszący
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz