gminazamosc.tv

Policjanci zabezpieczyli podróbki torebek, portfeli i odzieży

dodano: 14 lutego 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Zamojscy policjanci zabezpieczyli podróbki torebek, portfeli i odzieży. Za pośrednictwem internetu oferował je do sprzedaży mieszkaniec gm. Komarów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za wprowadzenie do obrotu towarów oznaczonych podrobionym znakiem towarowym grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Monitorowanie Internetu pod kątem popełniania przestępstw przez użytkowników sieci, to jedna z form działań policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Podczas prowadzonych czynności policjanci na jednym z portali odnaleźli ogłoszenie dotyczące sprzedaży torebek, portfeli i odzieży z podrobionymi znakami towarowymi. Zamieszczone ogłoszenia należały do 17-letniego mieszkańca gm. Komarów. Wczoraj policjanci przeszukali mieszkanie, w którym zamieszkuje nastolatek. Podczas czynności zabezpieczono łącznie kilkadziesiąt sztuk torebek, portfeli i odzieży z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz