gminazamosc.tv

 Wojewoda w oparach rekonstrukcji

dodano: 25 stycznia 2018

Zarząd Wojewódzki Polskiego Stronnictwa Ludowego wyraża szczere podziękowania dla Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka za popularyzację wydarzenia jakim była Krajowa Konwencja Samorządowa PSL w Kraśniku. Bezcenne jest wsparcie Pana Wojewody w promocji programu samorządowego przedstawionego na tej konwencji przez Prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza. Pomoc w nagłośnieniu prawdopodobnie jedynego i kompleksowego programu samorządowego jaki został dotychczas  ogłoszony przez partie polityczne jest niezbędna. Nie spodziewaliśmy się, że na wsparcie w tej kwestii możemy liczyć właśnie z tej strony. Niemalże ze wzruszeniem odbieramy promocje naszego programu przez Pana Wojewodę tym bardziej, że jak zdążyliśmy się zorientować Pan Wojewoda w ogóle się z nim nie zapoznał.

Odnosimy wrażenie, że nerwowość w gmachu przy ul. Spokojnej 4 i wzmożona aktywność Pana Wojewody nasiliła się po grudniowej dymisji rządu Beaty Szydło.
Niepokój bierze się stąd, że zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów: w razie przyjęcia dymisji Rządu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dymisję składają sekretarze i podsekretarze stanu oraz wojewodowie i wicewojewodowie. O przyjęciu dymisji Prezes Rady Ministrów rozstrzyga w ciągu trzech miesięcy od dnia powołania Rady Ministrów.  
Od dłuższego czasu obserwujemy jak wiele uwagi Pan Wojewoda poświęca Polskiemu Stronnictwu Ludowemu. Rozumiemy, że ktoś kto chce zbudować swoją pozycję polityczną i uchronić się przed utratą stanowiska musi walczyć z najsilniejszym konkurentem w zbliżających się wyborach samorządowych. Postaramy się potraktować to jak komplement. Będąc dozgonnie wdzięczni za zainteresowanie apelujemy aby Pan Wojewoda zajął się już jednak zadaniami do których został powołany bo to w każdej chwili może się zmienić.

W imieniu Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego
w Lublinie
Prezes ZW PSL w Lublinie - Krzysztof Hetman
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 10:10, 30 stycznia 2018 przez: Andrzej

Czekamy na Pana Wojewodę. Czy przewidziane są jakieś spotkania? Zacytuj

dodano: 05:02, 29 stycznia 2018 przez: Obrycki Paweł

Hetman ty jesteś dla mnie i na zawsze pozostaniesz zdrajcą i brukselskim kapusiem. A Pan Wojewoda źle robi że popiera partię złodziej i zdrajców. Zacytuj

dodano: 10:04, 26 stycznia 2018 przez: Budować

Oooo! Dogadali się i dobrze Zacytuj