gminazamosc.tv

Nietrzeźwa mama

dodano: 12 stycznia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Ponad promil alkoholu w organizmie miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała w mieszkaniu swojego znajomego, który również był nietrzeźwy. Została zatrzymana, po tym jak podczas interwencji znieważyła policjantkę. Maluszek po zbadaniu przez lekarzy został przekazany pod opiekę pracowników socjalnych. Dzisiaj z jej udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

Krzyki i płacz były powodem wczorajszej interwencji na ulicy Piłsudzkiego w Chełmie. Policjanci, którzy zostali skierowani pod wskazany adres ustalili, że nietrzeźwa 28-letnia chełmianka sprawuje opiekę nad swoim 10-cio miesięcznym synkiem.
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był nietrzeźwy. Podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została przez funkcjonariuszy zatrzymana.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz