gminazamosc.tv

Billboard za billboard, prawda zamiast propagandy

dodano: 11 wrzesnia 2017

Od kilku dni Polskę zalewają pisowskie billboardy mające na celu przekonanie Polaków, że najlepszym sposobem poprawy pracy sądów jest oddanie ich w ręczne sterowanie Zbigniewa Ziobry. Pisowska propaganda spróbuje nas również przekonać, że "dobrej zmiana" jest najlepszym, co mogło przytrafić się powojennej, demokratycznej Polsce, i co najgorsze, zaczyna tworzyć grunt pod głęboki konflikt z Niemcami o reparacje wojenne. Jestem przekonany, że każdy z Was ma świadomość międzynarodowych i gospodarczych skutków takich działań.

Aby skutecznie obalać kłamstwa pisowskiej propagandy i pokazywać ludziom alternatywę lepszą niż Kaczyński wypychający nas z coraz mocniej integrującej się Europy w ręce Putina, musimy odpowiedzieć PiS-owi własną kampanią informacyjną.
Za propagandowe billboardy PiS-u płaci Polska Fundacja Narodowa utworzona przez obsadzone Misiewiczami największe Spółki Skarbu Państwa. PiS "na promocję Polski" dostał od nich aż 100 mln złotych! Na akcję z billboardami przeznacza prawie 20 milionów złotych.
Nie mamy milionów na billboardy. Od dwóch lat działamy dzięki Waszemu wsparciu.
Teraz z Waszą pomocą możemy zorganizować akcję internetową, znacznie tańszą i bardzo skutecznie docierającą do ludzi.
Na każdy propagandowy billboard PiS-u odpowiemy własnym, szeroko publikowanym w sieci. Pokażemy tym Polakom, do których dzisiaj ze względu na brak możliwości finansowych nie docieramy, skutki działań PiS-u i nasze rozwiązania.    Na ten cel potrzebujemy kwoty około 150 tys. złotych. To mniej niż 1% sumy wydanej przez PiS na billboardy, a umożliwi nam ona dotarcie do setek tysięcy nowych odbiorców.    
Proszę Was dzisiaj o dwie rzeczy:
- wsparcie finansowe naszej akcji i wpłatę dowolnej kwoty, nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie;
- udostępnianie na swoich kontach Facebook treści związanych z naszą akcją publikowanych przeze mnie i przez Nowoczesną na Facebooku. Każde Wasze udostępnienie naszych postów poszerza bezkosztowo zasięg naszych treści i pozwala skierować środki finansowe na dotarcie do kolejnych odbiorców.
W imieniu własnym i Nowoczesnej bardzo Wam dziękuję za dotychczasowe wsparcie.
Przed nami wyzwanie merytorycznego obalenia kłamstw rządowej propagandy.
Jestem przekonany, że z Waszą pomocą tego dokonamy.

Ryszard Petru
Przewodniczący Nowoczesnej

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz